Item No: OL1S3MVGD
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 8g |
$1.08





Item No: OL1S3MVGD
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Love Pendant Earrings-Gold, Circle Love Pendant Earrings-Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.