Item No: OLDOCBS9
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 12g |
$0.92









Item No: OLDOCBS9
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Style | Three Rings, Three-Ring, Tricyclic |
| Color | Rose Gold, Steel Color, Black, Blue, Gold |
| Option | Three-Ring Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.