Item No: OL17L2E8C
Minimum Purchase Quantity: 2
| Craft | Plating, Chain |
|---|---|
| Style | Basic |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 8g |
Price range: $0.25 through $0.62

































Item No: OL17L2E8C
Minimum Purchase Quantity: 2
| Craft | Plating, Chain |
|---|---|
| Style | Basic |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Color | 0.9mm Square Snake (Steel Color/Non-Fading), 1.2mm Square Snake (steel Color/non-fading), 1.5mm Square Snake (steel Color/non-fading), 2.0mm Square Snake (Steel Color/Non-Fading), 0.9mm Square Snake (Gold/Color Retention), 1.2mm Square Snake (Gold/Color Retention), 1.5mm Square Snake (Gold/Color Retention), 2.0mm Square Snake (Gold/Color Retention) |
| Size | 50cm+5cm, 40CM+5CM, 45cm+5cm, 55cm+5cm, 60cm+5cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.