Item No: OL4CYBK6
| Style | Classic Style, Commute |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Season | Spring&Summer |
| Pattern | Color Block |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Weekend |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 5g |
$1.50






Item No: OL4CYBK6
| Style | Classic Style, Commute |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Season | Spring&Summer |
| Pattern | Color Block |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Weekend |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | Colorful leaves, Colorful Three-Row Ring, Green Opal |
| Size | One Size |
| Style | A |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.