Item No: OLF1L7IP
| Design | Plating, Inlay |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | U Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 86g |
Price range: $5.05 through $5.21


















Item No: OLF1L7IP
| Design | Plating, Inlay |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | U Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 86g |
| Weight | 0.086 kg |
|---|---|
| Option | White diamond, Champagne-Light Coffee, Light Blue (Deep), Blue, Black Diamond, White AB, Mixed Color, Crystal Purple, Pink |
| Style | Lovely Peach-Bright, Lake, Hole, Bright, Rose, Light |
| Color | pink, Blue, Green, Red |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.