Item No: OL1UBN12B
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Spider |
| Festival | Halloween |
| Material | Imitation Pearl, Alloy |
| Occasion | Party |
| Classification | Brooches |
| Weight | 25g |
$0.56
![XZ20-021-2# Silver [White K] Environmentally Friendly Alloy](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-78fb68fc05a42ec3bdbdcf93967edbcc-300x300.webp)
![XZ20-021-1# Gun Black Silver Gray Pearl [New Hardened] Environmentally Friendly Alloy](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-040483d83039913dc7189690cdd844b1-300x300.webp)

![XZ20-021-2# Silver [White K] Environmentally Friendly Alloy](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-78fb68fc05a42ec3bdbdcf93967edbcc-300x300.webp)
![XZ20-021-1# Gun Black Silver Gray Pearl [New Hardened] Environmentally Friendly Alloy](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-040483d83039913dc7189690cdd844b1-300x300.webp)

Item No: OL1UBN12B
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Spider |
| Festival | Halloween |
| Material | Imitation Pearl, Alloy |
| Occasion | Party |
| Classification | Brooches |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Option | XZ20-021-2# Silver [White K] Environmentally Friendly Alloy, XZ20-021-1# Gun Black Silver Gray Pearl [New Hardened] Environmentally Friendly Alloy, XZ20-021-3 Golden Spider Environmental Alloy |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.