Item No: OLB5NP0V
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Star |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Natural Stone |
| Weight | 25g |
$3.50







Item No: OLB5NP0V
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Star |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Natural Stone |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Option | ML-XYNN00371, ML-XYNN00369, NSN-210700371, ML-XYNN00370 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.