Item No: OL1LF0XZG
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Portrait |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
Price range: $1.23 through $2.09




















































































Item No: OL1LF0XZG
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Portrait |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | Style 61, Style 12, Style 13, Style 14, Style 15, Style 16, Style 17, Style 41, Style 18, Style 43, Style 40, Style 54, Style 42, Style 53, Style 33, Style 59, Style 52, Style 24, Style 39, Style 25, Style 23, Style 49, Style 44, Style 51, Style 63, Style 68, Style 56, Style 57, Style 20, Style 38, Style 19, Style 31, Style 46, Style 47, Style 55, Style 22, Style 21, Style 50, Style 65, Style 66, Style 45, Style 48, Style 37, Style 60, Style 58, Style 64, Style 67, Style 62 |
| Option | Style H, Style G, Style E, Style Q, Style P, Style F, Style O, Style J, Style I, Style T, Style U, Style a White Zircon, Style Y, Style V, Style Z, Style W, Style X, Style S, Style R, Style N, Style M, Style B Color Zircon, 359, 365, 368, 360, 362, 367, 361, 363, Style c, Style D, 369 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.