Item No: OL1K05LM3
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating, Inlay |
| Style | Simple Style, Classic Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Set |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Jewelry Set |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 8g |











![[Tsg395] White Shell Love Earrings / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-f980ae766b312de29f8d424e4f55966a-300x300.webp)
![[Tsh6048] White Shell Heart Necklace / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-5bf7413c1f7e3f7908086901e0a03a71-300x300.webp)





Reviews
There are no reviews yet.