Item No: OL1P646B9
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart Shape, Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Banquet, Selfie |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
Price range: $0.19 through $3.11




















































































Item No: OL1P646B9
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart Shape, Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Banquet, Selfie |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Size | 2, 33, 52, 72, 45, 78, 51, 44, 70, 68, 73, 76, 1, 80, 3, 14, 75, 49, 77, 12, 57, 67, 25, 40, 41, 50, 15, 47, 5, 6, 36, 21, 61, 8, 17, 22, 24, 26, 27, 35, 39, 43, 65, 71, 7, 48, 60, 20, 34, 42, 18, 30, 69, 11, 13, 19, 53, 9, 64, 10, 23, 16, 32, 4, 38, 46, 55, 74, 29, 58, 59, 31, 81, 56, 28, 37, 63, 54, 66, 62, 79 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.