Item No: OL9Q67KS
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
$0.93



Item No: OL9Q67KS
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Color | Platinum Eye Ring |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.