Item No: OL1I0VVYZ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Tassel |
| Material | Copper |
| Occasion | Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 14g |
$3.14





Item No: OL1I0VVYZ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Tassel |
| Material | Copper |
| Occasion | Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.