Item No: OLPZDSYU
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Round, Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
| Weight | 12g |
Price range: $1.22 through $1.27







Item No: OLPZDSYU
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Round, Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | 4.0*10 (One Pair), 4.0*12 (One Pair), 4.0*14 (One Pair), 4.0*16 (One Pair) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.