Item No: OL1XMSMVU
| Style | Casual, Cute, Lady |
|---|---|
| Design | Plating, Strawberry |
| Gender | Women's |
| Pattern | Cherry |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Jewelry Set |
| Weight | 5g |
| Size | CIRCUMFERENCE |
| necklace | 48.6+4.8 |
| bracelet | 17.5+5.3 |
Price range: $0.36 through $0.79






















Item No: OL1XMSMVU
| Style | Casual, Cute, Lady |
|---|---|
| Design | Plating, Strawberry |
| Gender | Women's |
| Pattern | Cherry |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Jewelry Set |
| Weight | 5g |
| Size | CIRCUMFERENCE |
| necklace | 48.6+4.8 |
| bracelet | 17.5+5.3 |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Size | Rose Gold Strawberry, Adjustable Opening, Rose Gold 1302, White K 1303, White K Strawberry, Gold Small Size WG1-0358, Rose Gold Small Size Wg0-0343, White Kwg0-0860, Rose Gold Wg0-0861, 06 KC Gold 6022 (Copper), 07 KC Gold 5923 (Copper), 01 White K Wg0-0858, 02 Rose Gold Wg0-0859, 05 KC Gold 7279 (Copper), 02 KC Gold 12002 (Copper), Bracelet KC Gold Wg0-0872, 08 KC Gold X280 (Copper), 01 KC Gold 10619 (Copper), 04 KC Gold 4724 (Copper), 03 KC Gold 4434 (Copper) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.