Item No: OL1BIEH8A
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Date |
| Quantity | 3 Pairs |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
$3.34



Item No: OL1BIEH8A
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Date |
| Quantity | 3 Pairs |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Platinum E430 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.