Item No: OLSM60MU
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Color Block |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
Price range: $2.07 through $2.09







Item No: OLSM60MU
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Color Block |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | Blue and White Porcelain, Flower Butterfly, Green Blue and White Porcelain, Black Blue and White Porcelain |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.