Item No: OLKCS9DL
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 3 Pairs |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 22g |
$2.62



Item No: OLKCS9DL
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 3 Pairs |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 22g |
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Option | Gold E618 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.