Item No: OLIUB1VI
| Style | Casual |
|---|---|
| Design | Handmade |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | natural stone |
| Occasion | Casual, Date, Festival |
| Chain Type | Beaded Chain |
| Chain Material | Natural Stone |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 20g |
Price range: $1.61 through $2.27








Item No: OLIUB1VI
| Style | Casual |
|---|---|
| Design | Handmade |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | natural stone |
| Occasion | Casual, Date, Festival |
| Chain Type | Beaded Chain |
| Chain Material | Natural Stone |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Amethyst, Pink crystal, Green Aventurine, Tiger Eye, Black Line Red Pattern |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.