Item No: OLZZZZNI
| Color | Rose Gold, Black |
|---|---|
| Style | Sweet and Cool Style |
| Gender | Women |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Weight | 15g |
$1.08



Item No: OLZZZZNI
| Color | Rose Gold, Black |
|---|---|
| Style | Sweet and Cool Style |
| Gender | Women |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Irregular Uneven Heart Pull-Out Long Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.