Item No: OL5SULB9
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Weight | 25g |
Price range: $2.36 through $2.97





Item No: OL5SULB9
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Option | Gold Bracelet, Gold Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.