Item No: OLRWM8NK
| Pattern | Geometric |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Chain Material | Beads |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Imitation Pearl |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 41g |
Price range: $3.33 through $17.04



































Item No: OLRWM8NK
| Pattern | Geometric |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Chain Material | Beads |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Imitation Pearl |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 41g |
| Weight | 0.041 kg |
|---|---|
| Style | XNL0042, XNL0055, XNL0047, XNL0054, XNL0046, XNL0057, XNL0049, XNL0053, XNL0045, XNL0056, XNL0048, XNL0051, XNL0043, XNL0052, XNL0044, XNL0050 |
| Color | Gold, Steel Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.