Item No: OLJDTTI8
Minimum Purchase Quantity: 2
| Pattern | Letter |
|---|---|
| Material | Copper |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | Copper |
| Weight | 16g |
$2.68





























Item No: OLJDTTI8
Minimum Purchase Quantity: 2
| Pattern | Letter |
|---|---|
| Material | Copper |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | Copper |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Option | A, B, C, D, E, F, G, H, I, j, K, L, m, N, O, p, Q, R, S, t, U, V, W, X, Y, Z |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.