Item No: OLIT65J6
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Portrait |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 6g |
$3.21



Item No: OLIT65J6
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Portrait |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Jdn20278 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.