Item No: OL1LYXG1J
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 8g |
Price range: $1.60 through $2.27







Item No: OL1LYXG1J
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Style | Single Layer Yellow, Single Layer, Double, Double Yellow |
| Color | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.