Item No: OLTTN21E
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 8g |
$2.08



Item No: OLTTN21E
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Color | KE0754 |
| Model | 18K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.