Item No: OLCQ6LXL
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round, Stripe |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Natural Stone, December Birthstone Turquoise |
| Weight | 6g |
$2.47







Item No: OLCQ6LXL
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round, Stripe |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Natural Stone, December Birthstone Turquoise |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Grey, Green, Purple |
| Style | Lake |
| Color | Blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.