Item No: OL1W9W6Q9
| Color | Multicolor |
|---|---|
| Style | Fashion, Simple Style |
| Design | Carving |
| Gender | Unisex |
| Pattern | envelope, Letter |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
Price range: $0.62 through $3.70







Item No: OL1W9W6Q9
| Color | Multicolor |
|---|---|
| Style | Fashion, Simple Style |
| Design | Carving |
| Gender | Unisex |
| Pattern | envelope, Letter |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Lettering, Silver |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.