Item No: OLJ6QGL3
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Stoving Varnish |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 3g |
Price range: $1.16 through $1.40






Item No: OLJ6QGL3
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Stoving Varnish |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | White Pearl 7mm-8mm (a Pair), White Pearl 3mm-4mm (a Pair), Pink Purple Pearl 5mm-6mm (a Pair) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.