Item No: OL1JT76SO
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | C Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 12g |
$2.22



Item No: OL1JT76SO
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | C Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | MH5613-Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.