Item No: OLRLQGP5
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | IG Style, Nordic Style, Roman Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Sequins |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Masquerade, Carnival, Cocktail Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 201 Stainless Steel |
| Classification | Sweater Chain, Necklace |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 25g |


















Reviews
There are no reviews yet.