Item No: OLHEG56Q
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Color Block |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Hoop Earrings |
| Weight | 12g |
Price range: $2.73 through $3.51





Item No: OLHEG56Q
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Color Block |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Hoop Earrings |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Gold and Silver Color Matching Titanium Steel Ear Clip, Sd92 Color Ear Clip |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.