Item No: OL7X9YUQ
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | U Shape, Heart Shape, Twist |
| Plating | 18K Gold Plated |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 12g |
Price range: $1.89 through $2.05











Item No: OL7X9YUQ
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | U Shape, Heart Shape, Twist |
| Plating | 18K Gold Plated |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Style | Style 5, Style 8, Style 6, Style 1, Style 7, Style 9, Style 2, Style 3 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.