Item No: OLCG3I7P
| Style | Elegant, Basic, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Daily, Date, Tea Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 13g |
Price range: $1.23 through $2.75



































Item No: OLCG3I7P
| Style | Elegant, Basic, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Daily, Date, Tea Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | 3875-2.2cm Triangle Ear Clip Style, 3875-1.0cm Earring Style, 4163-1.0cm Red Bead Stud Earrings, 3875-1.2cm Earring Style, 4163-1.2cm Red Bead Stud Earrings, 4163-1.4cm Red Bead Stud Earrings, 3875-1.4cm Earring Style, 3875-1.2cm Spiral Ear Clip Style, 3875-1.4cm Spiral Ear Clip Style, 3875-1.6cm Earring Style, 4163-1.6cm Red Bead Stud Earrings, 3875-1.6cm Spiral Ear Clip Style, 4163-1.2cm Red Bead Ear Clip Style, 4163-1.8cm Red Bead Stud Earrings, 3875-1.8cm Earring Style, 3875-1.8cm Spiral Ear Clip Style, 4163-2.0cm Red Bead Stud Earrings, 3875-2.0cm Earring Style, 4163-1.4cm Red Bead Ear Clip Style, 3875-2.0cm Triangle Ear Clip Style, 1414 Extra Large Round Bread 925 Earrings Approximately 2cm*1.6cm, 3875-2.2cm Earring Style, 4163-2.2cm Red Bead Stud Earrings, 4163-1.6cm Red Bead Ear Clip Style, 3875-2.5cm Triangle Ear Clip Style, 1414 Extra Large Round Bread Earrings Approximately 2.4*2.2cm, 4163-1.8cm Red Bead Ear Clip Style, 3875-2.5cm (blogger Recommended) Earring Style, 4163-2.4cm Red Bead Stud Earrings, 4163-2.0cm Red Bead Ear Clip Style, 4163-2.2cm Red Bead Ear Clip Style, 4163-2.4m Red Bead Ear Clip Style |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.