Item No: OLSWGLG9
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Moon |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 7g |
$1.57



Item No: OLSWGLG9
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Moon |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | 18K Real Gold Plating |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.