Item No: OL14NX4Y0
| Style | Retro, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Oval |
| Material | Crystal |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 25g |
$1.61



Item No: OL14NX4Y0
| Style | Retro, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Oval |
| Material | Crystal |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Option | Labradorite Pendant-2-4cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.