Item No: OLBAIRIH
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Star |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Dangling Earrings |
| Weight | 6g |
Price range: $0.54 through $0.67







Item No: OLBAIRIH
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Star |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Dangling Earrings |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Style | Five-Pointed Star Ear Buckle, Five-Pointed Star Ear Clip |
| Color | Steel Color, Black |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.