Item No: OL1GTPTES
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Plating | Gold Plated |
| Material | Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 10g |
Price range: $2.23 through $5.68
























Item No: OL1GTPTES
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Plating | Gold Plated |
| Material | Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | JDE202042-GN, JDE201722-GN, JDN21030, JDN20901, JDN20689-GN, JDE202037-GN, JDE201846-GN, Jde202138, JDE201828-GN, JDR201735-GN-8, Jdb201267, Jdb201266, Jdn20980, JDR201735-GN-7, JDR201735-GN-6, JDN20659-GN, Jdn21086, JDE201869-GN, JDE202093-GN, JDN20925, JDN20664-GN |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.