Item No: OL1XMUM0J
| Style | Elegant, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Weekend, Banquet |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 17g |
Price range: $1.04 through $2.35















Item No: OL1XMUM0J
| Style | Elegant, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Weekend, Banquet |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 17g |
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Style | NE93144, NE93145, NE93146, NE93148, NE93149, NE93147 |
| Color | Gold, Steel Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.