Item No: OLVVCR49
| Style | Cute, Sweet |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Cherry |
| Material | Resin, Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Ear Needle Material | 925 Sterling Silver |
| Weight | 11g |
$1.74






Item No: OLVVCR49
| Style | Cute, Sweet |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Cherry |
| Material | Resin, Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Ear Needle Material | 925 Sterling Silver |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Style | Dark |
| Color | Red |
| Option | Pink, Transparent |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.