Item No: OLM7YKTF
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
$1.57



Item No: OLM7YKTF
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Size | 41161 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.