Item No: OL3002K4
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Swan, Heart Shape, Key |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 26g |
$2.27






Item No: OL3002K4
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Swan, Heart Shape, Key |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 26g |
| Weight | 0.026 kg |
|---|---|
| Option | Red, Pink, Black |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.