Item No: OLNWOX0I
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Portrait |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 11g |
Price range: $1.05 through $1.53





Item No: OLNWOX0I
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Portrait |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.