Item No: OLE3AFTA
| Style | IG Style, Simple Style |
|---|---|
| Design | Beaded, Knitting, Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Letter |
| Material | Glass, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 12g |
$3.95





























Item No: OLE3AFTA
| Style | IG Style, Simple Style |
|---|---|
| Design | Beaded, Knitting, Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Letter |
| Material | Glass, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | JSX230004A, JSX230004B, JSX230004C, JSX230004D, JSX230004E, JSX230004F, JSX230004G, JSX230004H, JSX230004I, JSX230004J, JSX230004K, JSX230004L, JSX230004M, JSX230004N, JSX230004O, JSX230004P, JSX230004Q, JSX230004R, JSX230004S, JSX230004T, JSX230004U, JSX230004V, JSX230004W, JSX230004X, JSX230004Y, JSX230004Z |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.