Item No: OL1CPJDKK
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | U Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Cuffs |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 10g |
$3.21





Item No: OL1CPJDKK
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | U Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Cuffs |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.