Item No: OLUOV9CK
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Women's |
| Pattern | Football |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 38g |
Price range: $1.85 through $2.95









Item No: OLUOV9CK
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Women's |
| Pattern | Football |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 38g |
| Weight | 0.038 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color without Chain, Gold without Chain, Black without Chain, Steel Ribbon Chain, Golden Tape Chain, Black Ribbon Chain |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.