Item No: OL1KB8UH2
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear clips |
| Weight | 18g |
$3.12
![18K Gold [Ear Clip]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-56747d56d8cfb0df6e2b780734caa208-300x300.webp)
![Thick Silver [Ear Clip]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-199dc6e7bb812fcb16a3b584d409e2e7-300x300.webp)
![18K Gold [Ear Clip]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-56747d56d8cfb0df6e2b780734caa208-300x300.webp)
![Thick Silver [Ear Clip]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-199dc6e7bb812fcb16a3b584d409e2e7-300x300.webp)
![18K Gold [Ear Clip]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-56747d56d8cfb0df6e2b780734caa208-300x300.webp)
Item No: OL1KB8UH2
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear clips |
| Weight | 18g |
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Option | 18K Gold [Ear Clip]], Thick Silver [Ear Clip]] |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.