Item No: OLI6WPAR
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 5g |
$1.38





Item No: OLI6WPAR
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | White gold color, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.