Item No: OL6B4GQ9
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Chain |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Alloy, natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Necklace |
| Weight | 28g |
$2.25






Item No: OL6B4GQ9
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Chain |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Alloy, natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Necklace |
| Weight | 28g |
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Color | Blue, Purple, Orange |
| Size | Single Pendant with Chain |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.