Item No: OL157RSOP
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating, Inlay |
| Style | Vintage Style, Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Artificial Rhinestones |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 9g |











![[H628] Lvzuan Necklace / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-c84276129a96111d789768089381f11f-300x300.webp)





Reviews
There are no reviews yet.