Item No: OLBGFRP7
| Style | Elegant, Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Oval, Crown |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 6g |
Price range: $0.83 through $1.72
















Item No: OLBGFRP7
| Style | Elegant, Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Oval, Crown |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Style | Wide-Brimmed, Oval |
| Color | Pink |
| Option | Lace Ring, Pink Diamond Gradual Layer, Pink Diamond Crown, Pink Diamond Large Square, Pink Diamond Leaves, Pink Diamond Small Square, Bow Pink Diamond, Round Bag Pink Diamond, Horse Eye Gradient Pink Diamond, Starlight Pink Diamond, Pink Diamond Snake Ring |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.